Babrim un Krīgeram divas dubultuzvaras BMX sacensībās Venecuēlā

12/04/2021 12:33

BMX riteņbraucēji Helvijs Babris un Kristens Krīgers aizvadītajā nedēļas nogalē Venecuēlā izcīnīja divas dubultuzvaras UCI C1 kategorijas sacensībās, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). Pie divām uzvarām tika Babris, kamēr Krīgeram abas reizes otrās vietas.

Ar mērķi uzlabot savas pozīcijas UCI pasaules individuālajā rangā, divi Tokijas olimpisko spēļu kandidāti BMX riteņbraukšanā – Babris un Krīgers – aizvadītajā nedēļā devās uz Venecuēlu, lai tur aizvadītu UCI C1 kategorijas BMX sacensības.

Sestdien notikušajās “Copa Simon Bolivar” sacensībās uzvaru un 60 UCI pasaules ranga punktus saņēma “AKSSC Valmiera” sportists Babris, kurš otrajā vietā atstāja savu komandas biedru Krīgeru, kurš nopelnīja 45 UCI punktus. Vadošais Venecuēlas BMX riteņbraucējs Hefersons Milano samierinājās vien ar sesto vietu.

Abi Latvijas BMX sportisti, kurus šosezon atbalsta arī Latvijas Olimpiskā vienība, sevi no labākās puses apliecināja otrās dienas sacensībās. Vēl vienu uzvaru guva Babris, bet otrā vieta Krīgeram.Latvijas sportisti tādējādi no tālajām sacensībām paņēma maksimāli iespējamo UCI pasaules ranga punktu skaitu.

Nākamais starts ar Latvijas BMX braucēju dalību gaidāms 18.aprīlī Itālijas pilsētā Padovā, kur norisināsies UCI C1 kategorijas sacensības. UEC Eiropas kausa sezona tikmēr sāksies 2.maijā ar sacensībām citām Itālijas pilsētā Veronā. Tur arī 8.maijā startēs Pasaules kausa BMX superkrosā sezona.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….