Balcera astotais vārtu guvums sezonā neglābj “Sharks” no zaudējuma (VIDEO)

09/05/2021 08:12
Rūdolfs Balcers kopā ar komandas biedriem

Rūdolfam Balceram gūstot astotos vārtus šajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” aizvadītajā naktī ar rezultātu 4:5 papildlaikā piekāpās Arizonas “Coyotes”.

Balcers laukumā pavadīja 17 minūtes un 19 sekundes, no kurām 0:37 bija vairākumā, bet 0:42 mazākumā. Viņš guva komandas pirmos vārtus, kā arī izdarīja divus metienus un veica trīs spēka paņēmienus, kas bija visvairāk komandā. Latvietis dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Balcers vārtus guva pirmā perioda septītajā minūtē, raidot ripu Adinam Hilam starp kājsargiem un panākot 1:1. Pamatlaika turpinājumā “Sharks” sastāvā ar goliem atzīmējās arī Kevins Labanks, Timo Meiers un Aleksandrs Barabanovs, bet “Coyotes” rindās divi vārti Kristianam Dvorakam, bet pa vienam pievienoja Jans Jeniks un Konors Garlands.

Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 4:4, jo Barabanovs 49 sekundes pirms pamatlaika beigām izrāva “Sharks” neizšķirtu, tomēr papildlaikā Fils Kesels nodrošināja Arizonas klubam uzvaru ar 5:4. Šajā duelī jāizceļ 20 gadus vecais čehs Jeniks, kurš aizvadīja savu otro NHL spēli, bet abos mačos viņš ir spējis atzīmēties ar vārtu guvumiem.

Nākamais mačs, kas “Sharks” būs pēdējais šajā sezonā, risināsies 13. maijā plkst. 4:00 pēc Latvijas laika, kad savā laukumā tiks uzņemta Vegasas “Golden Knights” vienība. Sanhosē klubs šosezon nav spējis kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Balcers šosezon laukumā gājis 40 spēlēs, šajā laikā gūstot astoņus vārtus un atdodot deviņas rezultatīvas piespēles. 2018./19. gada sezonā Otavas “Senators” rindās viņš 36 cīņās atzīmējās ar 14 (5+9) punktiem, bet šī liepājniekam ir rezultatīvākā karjeras NHL sezona ar 17 punktiem.