Balcera “Barracuda” piedzīvo zaudējumu AHL mačā

06/02/2018 09:50

Latvijas hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” komanda pirmdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē savās mājās pēcspēles metienos ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:3, 1:0, 0:0, 0:1) zaudēja Tūsonas “Roadrunners” vienībai.

Spēles otrajā periodā “Barracuda” piecu minūšu laikā ielaida trīs ripas, nokļūstot iedzinējos ar 0:3. Tiesa vēl līdz otrajam pārtraukumam mājinieki starpību samazināja līdz minimumam, bet 50.minūtē Džons Martins panāca neizšķirtu.

Pamatlaikā un papildlaikā vārti netika gūti, bet garā “bullīšu” sērijā, kurā abas vienības izpildīja pa septiņiem metieniem, labāki bija viesi, kas izcēlās divas reizes, kamēr “Barracuda” spēja izmantot tikai vienu izgājienu.

Balcers šajā spēlē četras reizes meta pa vārtiem, taču pie rezultativitātes punktiem netika, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju. Tāpat latvietis nerealizēja arī “bullīti”, kuru izpildīja kā pirmais no mājiniekiem.

Šosezon Balcers, kuram šī ir debijas sezona AHL čempionātā, 43 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles, būdams rezultatīvākais Sanhosē kluba rindās. Tāpat viņš ir devītais rezultatīvākais līgas jaunpienācējs.

Pagājušajā nedēļā Balcers piedalījās AHL Visu Zvaigžņu spēlē, kur guva divus vārtus, bet viņa pārstāvētā Klusā okeāna divīzijas komandu zaudēja finālā.

AHL kopvērtējumā Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar 60 punktiem 44 spēlēs ieņem pirmo vietu Atlantijas divīzijā, kur Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” ar 52 punktiem 46 mačos ir ceturtā.

Savukārt Centrālajā divīzijā vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” ar 35 punktiem 44 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijā “Barracuda” ar 46 punktiem 43 mačos ir septītā starp astoņām vienībām.