Balcera komandā vēl vienam spēlētājam konstatēts koronavīruss

Rūdolfs Balcers, sportazinas.com
Rūdolfs Balcers | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandā Otavas “Senators”, kurā spēlē latviešu uzbrucējs , konstatēts otrs koronavīrusa Covid-19 gadījums, pavēstījis klubs.

Oficiāli pieejamā informācija liecina, ka NHL šobrīd ir divi saslimšanas gadījumi – abi no Otavas komandas. Izskanēja spekulācijas, ka viens saslimušais ir Ņikita Zaicevs, tomēr tās oficiāli nav apstiprinātas.

Otavas vienībā, ieskaitot visu personālu, Covid-19 pārbaudes veiktas astoņiem cilvēkiem, no kuriem diviem analīzes bijuši pozitīvas. Komandā šobrīd tiek gaidīti pārējo pārbaudīto personu rezultāti.

Šobrīd Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktas ir teju visas pasaules sporta sacensības, ieskaitot tādus prestižus turnīrus kā Nacionālā basketbola asociācija (NBA), NHL un UEFA Čempionu līga. Atcelts arī, piemēram, šogad paredzētais Eiropas čempionāts futbolā un pasaules čempionāts hokejā.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 124 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām šajā valstī vīrusa dēļ nav. Tikmēr ASV ir 22 213 gadījumi, no kuriem miruši ir 283. Pasaules veselības organizācija (WHO) pavēstījusi, ka Eiropa šobrīd ir vīrusa epicentrs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par