Balcera komandas biedra Keina sieva apsūdz hokejistu likmju izdarīšanā uz savām spēlēm

01/08/2021 14:09

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē “Sharks” spēlētājs Evanders Keins ticis apsūdzēts likmju izdarīšanā uz savām spēlēm, pavēstījusi līga un komanda.

Keina sieva Anna savā vietnes “Instagram” profilā dalījusies ar vairākiem stāstiem, vienā no tiem norādot, ka viņas vīrs sadarbībā ar bukmeikeriem laimējis naudu. “Kā NHL joprojām atļauj spēlē azartspēļu atkarīgajiem, ja viņš acīmredzami liek naudu uz savām spēlēm. Kāds var pajautāt NHL komisāram Gerijam Betmenam, kā šo var pieļaut?”

Tikmēr NHL šo situāciju sīkāk nav komentējusi, vien norādot, ka līga šo gadījumu uztver ļoti nopietni. Šobrīd tiks veikta pilna izmeklēšana un pašlaik plašāki komentāri netiks sniegti. Savukārt “Sharks” savā paziņojumā norādījuši, ka organizācija atbalsta pilnīgu un pārredzamu situācijas izmeklēšanu.

Hokejista sieva Keinu apsūdz arī par viņas un viņu viena gada vecās meitas, kā arī vēl nedzimušā dēla pamešanu brīdī, kad ģimenes māja tiek atņemta, bet pats 29 gadus vecais amerikānis ballējas Eiropā.

Šī gada janvārī uzbrucējs pasludināja bankrotu – tobrīd viņa aktīvu vērtība bija 10,2 miljoni dolāru, savukārt parāds sasniedza 26,8 miljonus dolāru. Savā iesniegumā spēlētājs norādīja 47 kreditorus – privātpersonas, bankas un citas organizācijas. Vēlāk Professional bank” no Keina vēlējās piedzīt parādu 15 miljonu dolāru apmērā.

Keins 2020. gadā zaudēja 1,5 miljonus dolāru azartspēlēs, kā arī viņa ienākumi ir mīnusos un katru mēnesi viņš zaudē 91,1 tūkstoti dolāru. Uzbrucējs pirms nonākšanas “Sharks” trīs sezonas spēlēja Bufalo “Sabres” kopā ar Zemgu Girgensonu, bet 2018. gadā Sanhosē klubs viņam piešķīra septiņu gadu un 49 miljonu dolāru līgumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…