Balcera pārstāvētā “Senators” paraksta iespaidīgu līgumu ar pērnās sezonas aizsardzības līderi

Latvieša Rūdolfa Balcera pārstāvēta Nacionālās hokeja līgas () komanda Otavas “Senators” ceturtdien parakstījusi jaunu ilgtermiņa līgumu ar aizvadītās sezonas aizsardzības līderi Tomasu Šabo, ziņo klubs. 

“Senators” ar 22 gadus veco kanādiešu aizsargu panākusi vienošanos uz nākamajiem astoņiem gadiem, kuru laikā Šabo nopelnīs 64 miljonus ASV dolāru (57,88 miljoni eiro). 

“Tagad, kad viss ir nokārtots, es būšu šeit nākamos deviņus gadus un tas ir kaut kas tāds, par ko esmu ļoti priecīgs un lepns. Tas ir lieliski man un manai ģimenei. Man ir dota iespēja izveidot kaut ko ar saviem komandas biedriem,” sacīja aizsargs. 

Šabo 2015. gada NHL draftā pirmajā kārtā ar kopējo 18. numuru izvēlējās Kanādas galvaspilsētas klubs Otavas “Senators”. 

NHL kanādietis debitēja 2016./2017. gada sezonā, kad aizvadīja tikai vienu maču “Senators” rindās, bet jau nākamajā sezonā viņa kontā 63 mači regulārajā turnīrā – deviņi vārti un 16 rezultatīvās piespēles. 

Aizvadītajā sezonā viņa kontā 70 mači regulārajā turnīrā, kuru laikā gūti 14 vārti un atdotas 41 rezultatīvā piespēlē. Šabo pērnajā sezonā bija Otavas komandas rezultatīvākais aizsargs. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par