Balcera pirmie vārti “Panthers” rindās neglābj komandu no zaudējuma (VIDEO)

01/10/2022 22:38
Rūdolfs Balcers

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu Floridas “Panthers” rindās. Tas gan nepalīdzēja komandai izcīnīt panākumu – Floridas vienība izbraukumā ar 3:4 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

Balcers ar golu izcēlās jau otrā perioda 48. sekundē, kad pretuzbrukumā latviešu uzbrucējs pēc Krisa Tīrnija un Ītana Kepena piespēliem ripu raidīja gandrīz tukšajā vārtu stūrī. Tie bija “Panthers” pirmie vārti spēlē, tobrīd Balceram panākot rezultātu 1:2. Komandas pieteikumā Balcers bija trešajā uzbrucēju virknējumā Tīrniju un Kepenu, un laukumā latvietis devās 16 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu. Spēli Balcers pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēli pārliecinošāk uzsāka mājinieki. Pateicoties Brenta Bērnsa un Andreja Svečņikova goliem, “Hurricanes” panāca 2:0. Neilgi pēc Balcera vārtu guvuma precīzi arī bija Raiens Lombergs un Zaks Dalpe, tādējādi “pantēras” jau izvirzot vadībā. Rezultatīvo otro trešdaļu turpināja Martins Nečass, rezultātu atkal izlīdzinot. Taču trešajā periodā savu vārdu atkal teica Bērnss, gūstot Karolīnas vienības uzvaru nesošos vārtus.

Citā spēlē Bufalo “Sabres” bez Zemgus Girgensona ierindā ar 3:1 savā laukumā pieveica Pitsburgas “Penguins”. Arī cits Latvijas hokejists Teodors Bļugers savainojuma dēļ nebija “Penguins” sastāvā.