Balcera “Senators” piedzīvo pamatīgu fiasko trešajā trešdaļā (VIDEO)

13/02/2019 05:54

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē četrus vārtus trešajā periodā ielaidusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas ar rezultātu 1:4 tādējādi atzinusi Karolīnas “Hurricanes” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs laukumā šonakt pavadīja 11:42 minūtes, šajā laikā nopelnot lietderības koeficientu +1, kā arī bloķējot vienu metienu un vienreiz pretiniekiem atņemot ripu.

Šosezon NHL laukumos aizvadītajās 13 spēlēs atzīmējies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Spēles rezultātu 13. minūtes sākumā ar saviem 26. vārtiem sezonā atklāja mājinieku snaiperis Marks Stouns – 1:0 “Senators”. Šajā brīdī laukumā atradās arī Balcers.

Rezultāts palika nemainīgs līdz pat trešā perioda 16. sekundei, kad Maikls Ferlands to izlīdzināja – 1:1. Turpmākajā spēles gaitā Teuvo Terevainena divi un Džastina Viljamsa viens precīzais raidījums nokārtoja viesiem uzvaru ar 4:1.

Līdz ar to pārtrūka “Senators” divu uzvaru sērija, komandai ar 56 mačos izcīnītiem 47 punktiem joprojām ierindojoties pēdējā vietā visā līgā.

Nākamo maču “Sens” aizvadīs naktī uz 15. februāri, kad viesos komanda cīnīsies ar Detroitas “Red Wings”.