Balcera “Senators” sagādā “Ducks” 18. zaudējumu 20 spēlēs (VIDEO)

08/02/2019 05:38

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) graujošu uzvaru svinējusi Rūdolfa Balcera Otavas “Senators”, kas izmantoja Anaheimas “Ducks” katastrofālo spēli aizsardzībā, sagraujot viesus ar 4:0. Pīlēm šis bija jau 18. zaudējums pēdējās 20 cīņās.

Latviešu uzbrucējs šonakt laukumā pavadīja 9:05 minūtes, izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnot lietderības koeficientu +1.

Balcera rēķinā šosezon ir 11 aizvadītas spēles NHL, kurās iespēts gūt vienus vārtus un atdot vienu rezultatīvu piespēli.

Pirmos, kā arī mača uzvaras vārtus “Sens” labā šonakt jau spēles astotajā minūtē guva Breidijs Tkačuks – 1:0. Turpinājumā vārti tika gūti tikai cīņas pēdējās 22 minūtēs, divas reizes precīzam esot Metam Dušeinam un vienu – Markam Stounam.

Fantastisku sniegumu mājinieku cietoksnī demonstrēja zviedru vārtsargs Anderss Nīlsons, kurš atvairīja visus 45 viesu izdarītos metienus pa viņa sargātajiem vārtiem.

“Ducks” pēdējās piecās spēlēs ielaidusi 28 (!) vārtus, tomēr joprojām saglabā labas izredzes pacīnīties par izslēgšanas spēlēm, no astotās vietas atpaliekot vien par četriem punktiem.

Savukārt “Senators” ar 54 mačos iekrātiem 45 punktiem joprojām atrodas pēdējā pozīcijā visā līgā.

Nākamajā spēlē “Senators” 9. februāra vakarā savā laukumā uzņems spēcīgo Vinipegas “Jets”.