Balcera treneris: “Senators” jaunie spēlētāji šobrīd demonstrē ļoti labu progresu (VIDEO)

Gjis Bušē, sportazinas.com
Foto: 25stanley.com

Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” galvenais treneris Gijs Bušē uzskata, ka šobrīd vienības jaunie spēlētāji demonstrē ļoti labu progresu.

Jau ziņots, ka līdz šim četrās NHL spēlēs Balcers sakrājis divus (1+1) punktus. Pirmajā spēlē pret Minesotas “Wild” (3:4) viņš palika bez punktiem, bet pēc tam pret Karolīnas “Hurricanes” (4:5) latvietis atzīmējās ar pirmajiem vārtiem.

Pēc tam pret Anaheimas “Ducks” (2:1) latvieša pārstāvētā komanda pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju, kam sekoja vēl viena uzvara pret Losandželosas “Kings” (4:1). Šajā duelī Balcers tika pie rezultatīvas piespēles.

Komandas stūrmanis Bušē uzteicis visus gados jaunos spēlētājus vienībā. “Ja skatāmies uz mūsu sastāvu, ikviens komandas gados jaunais spēlētājs demonstrē ļoti labu progresu. Viņi noteikti šobrīd palīdz mūsu vienībai.”

Neskaitot 21 gadu veco Balceru, komandu pārstāv arī viņa vienaudži Kolins Vaits, Tomass Čabo un Maksime Lajuē kā arī leģendārā Kīta Tkačuka 19 gadus vecais dēls Breidijs Tkačuks, kurš viens no talantīgākajiem komandas spēlētājiem. Viņi ir pašlaik jaunākie spēlētāji “Senators” galvenajā komandā.

“Šobrīd esam pārbūves procesā, bet komandas jaunie hokejisti ir ļoti labi. Mums gan ir arī savainojumu problēmas, kuru dēļ vairāki spēlētāji ir nesen ienākuši komandā un jau sapratuši kāda ir “Senators” kultūra. Viņi ir lieliski cilvēki un pat, zinot, ka mēs zaudējam, man ir prieks skatīties, kā puiši pielāgojas situācijai un tiek galā ar saviem uzdevumiem.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par