Balcera vārtu guvums vairākumā atnes “Senators” uzvaru pār “Panthers” (VIDEO)

04/03/2019 07:50

Latviešu jaunā hokeja talanta Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” aizvadītajā naktī viesos ar 3:2 (1:2, 2:0, 0:0) pārspēja Floridas “Panthers”.

21 gadu vecais liepājnieks šajā spēlē izcēlās ar komandas trešo vārtu guvumu, kas beigās izrādījās arī uzvaru nesošais, jo ļāva “Senators” izvirzīties priekšā ar 3:2, šo pārsvaru noturot līdz pat mača beigām. Balcers izcēlās vairākumā otrā perioda 18. minūtē, kad latvietim vārtu priekšā izdevās mainīt ripas lidojum virzienu un prasmīgi to novirzīt “Panthers” vārtos. Pie rezultatīvām piespēlēm tika aizsargi Dilans Demelo un Kristians Volanins.

Latvietim tika uzticēta vieta “Senators” otrajā uzbrucēju trijniekā, nospēlējot 18 minūtes (jauns karjeras rekords), kuru laikā izcēlās ar vārtu guvumu, diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -1. Tāpat Balcers dabūja uzspēlēt arī divas minūtes un 54 sekundes skaitliskajā vairākumā.

Kanādas galvaspilsētas klubs līdz ar šo panākumu pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju.

Balcers kopš šosezon piedzīvotās debijas NHL 21 spēlēs sakrājis nu jau septiņus punktus (četri vārti un trīs rezultatīvas piespēles), kā arī negatīvu lietderības koeficientu -3.

Jau ziņots, ka “Senators”, kas šobrīd ir pārbūves procesā, nesen kā atlaida komandas galveno treneri Giju Bušē, bet viņa vietā pagaidām stājies Marks Kraufords, kuram šī bija otrā spēle “Sens” galvenā trenera amatā.