Balceram -1 “Senators” zaudējumā Monreālā, Girgensons “Sabres” rezervē (VIDEO)

23/09/2018 09:46

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē zaudējumu piedzīvojusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas ar rezultātu 2:3 viesos atzina Monreālas “Canadiens” pārākumu.

Monreālas komandai šajā spēlē piederēja liels pārsvars (32:18 metienos pa vārtiem), tomēr lielāko daļu no mača vadībā atradās “Senators”, otrajā periodā iegūstot pat divu vārtu pārsvaru. Tomēr cīņas otrajā daļā “Canadiens” guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot uzvaru ar 3:2.

Rūdolfs Balcers šonakt laukumā pavadīja 12:07 minūtes, veicot divus spēka paņēmienus un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu.

Trīs identiskas uzvaras ar rezultātu 5:2 izcīnīja Kalgari “Flames”, Tampabejas “Lightning” un Ņujorkas “Islanders”, kas apspēlēja attiecīgi Vankūveras “Canucks”, Nešvilas “Predators” un Ņujorkas “Rangers”. “Flames” labā ar trīs vārtu guvumiem izcēlās 25 gadus vecais Ostins Carnīks.

Savukārt Bufalo “Sabres” zaudējumā (2:3) Toronto “Maple Leafs” komandai sastāvā mājiniekiem nebija pieteikts latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons. Abas vienības aizvadīja otro savstarpējo spēli divu dienu laikā.

Graujošu panākumu svinēja Minesotas “Wild”, kas ar 7:0 pārspēja Kolorado “Avalanche” vienību. Trīs vārtus guva Čārlijs Koils. Tikmēr Arizonas “Coyotes” ar 6:1 sagrāva pagalam nevarīgo Anaheimas “Ducks”.

Visbeidzot ar spēles pamatlaiku uzvaras gūšanai nepietika ne Lasvegasas “Golden Knights” (5:4 pret Sanhosē “Sharks”), ne Floridas “Panthers” (4:3 pret Dalasas “Stars”), ne arī Detroitas “Red Wings” (4:3 pret Bostonas “Bruins”).