Balceram 23. punkts šosezon, Bļugers un Girgensons tiek pie uzvarām (VIDEO)

22/04/2022 08:48
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās trīs spēles ar Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu dalību. 23. rezultativitātes punktu šosezon guva Rūdolfa Balcers, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” piedzīvojot 12. zaudējumu 14 spēlēs.

Haizivis ar 1:3 piekāpās Sentluisas “Blues”, kas pretinieku komandai ļāvis uzstādīt rekordu – 14 spēles pēc kārtas, kurās izcīnīti punkti. Balcers laukumā pavadīja 16 minūtes un izdarīja rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā, izdarot arī vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdzot ar neitrālu lietderību. 56 spēlēs liepājnieks guvis 11 vārtus un atdevis 12 piespēles.

Pitsburgas “Penguins” ar 4:0 sagrāva Bostonas “Bruins”, vārtsargam Keisijam Desmitam atvairot visus 52 metienus. Ar “hat-trick” izcēlās uzbrucējs Džeiks Gencels, kura kontā tagad 40 vārtu guvumi. Bļugers nospēlēja 16 minūtes un 47 sekundes, tajā skaitā gandrīz trīs minūtes mazākumā. Latvietis pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 56% no iemetieniem.

Trešo uzvaru pēc kārtas svinēja Bufalo “Sabres”, ar 5:2 pieveicot Ņūdžersijas “Devils”. Ar 1+1 izcēlās aizsargs Rasmuss Dalins, tikmēr uzbrucējam Viktoram Olofsonam trīs rezultatīvas piespēles. Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, tajā skaitā četras minūtes mazākumā. Viņam viens spēka paņēmiens, 67% uzvarēto iemetienu un negatīva lietderība -1.