Balceram aktīvs sniegums uzbrukumā, Bļugeram panākums papildlaikā (VIDEO)

01/04/2022 08:26
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 2:4 piekāpās Kolorādo “Avalanche”, bet Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 papildlaikā pārspēja Minesotas “Wild”.

Balcers uz ledus pavadīja 11 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Latvietim skaitliskajā vairākumā tika dota tikai astoņu sekunžu iespēja, bet mazākumā viņš nospēlēja vienu minūti un 25 sekundes.

“Avalanche” labā ar vārtu guvumu pirmajā periodā izcēlās Aleks Ņuhūks, bet parējos trīs vārtus Kolorādo hokejisti sameta noslēdzošajās 20 minūtes, kad precīzi bija Darens Helms, Miko Rantanens un Andrē Burakovskis. Tikmēr “Sharks” rindās atzīmējās Timo Meiers un Brents Bērnss.

Tikmēr Bļugers laukumā bija 15 minūtes un divas sekundes, kuru laikā iekrāja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 56% iemetienu, kā arī tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Latviešu uzbrucējs mazākumā aizvadīja divas minūtes un 27 sekundes.

Izšķirošo golu “Penguins” labā pagarinājumā iemeta Jevgēņijs Malkins, bet pamatlaikā ripu pretinieku vārtos raidīja Džeiks Gencels, bet divreiz to izdarīja Rikards Rakels. Savukārt “Wild” sastāvā, kas bija izcīnījuši septiņas uzvaras pēc kārtas, šoreiz pie vārtiem tika Metjū Dumbā, Frederiks Gudro un Kirils Kaprizovs.