Balceram atgriešanās mačā AHL zaudējums

06/04/2019 09:09

Amerikas hokeja līgā (AHL) uzreiz pēc nosūtīšanas no Nacionālās hokeja līgas (NHL) maču aizvadījis Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Belavillas “Senators” savā laukumā ar 1:3 piekāpās Heršijas “Bears” komandai.

“Bears” divus vārtus jau guva pirmajā periodā, ko “Senators”, neskatoties uz nospiedošo metienu attiecības pārsvaru 25:13, nespēja atgūt. Balcera pārstāvētā komanda divas reizes vairāk spēlēja vairākumā – seši pret trim.

Balcers pa vārtiem nemeta, bet nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Balcers šo sezonu jau iesāka Belavilla, taču vēlāk, kad saņēma izsaukumu uz galveno komandu, lieliski sevi pierādīja, nostiprinoties tās sastāvā.

NHL aizvadītajās 36 spēlēs viņam iekrāti 14 (5+9) punkti, savukārt AHL viņam 28 punkti (15+13) 39 spēlēs.

Tikmēr “Bears” komandā šosezon spēlē aizsargs Kristofers Bindulis, kurš gan šajā mačā nepiedalījās.

Citā mačā uzvaru guva aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā AHL čempione Toronto “Marlies”, kas izbraukumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja Jūtikas “Comets”, komandai nodrošinot dalību izslēgšanas turnīrā.

Rubīns šajā mačā veica vienu metienu pa vārtiem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Savā AHL debijas sezonā viņš 11 mačos izpildījis vienu rezultatīvu piespēli un nopelnījis neitrālu lietderības koeficientu.

Citviet uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket” savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) piekāpās Klīvlendas “Monsters”, kuras rezervē palika latviešu vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks.

Jevpalovs šajā cīņā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Šosezon viņš 65 mačos atzīmējies ar 11 vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.