Balceram lielākais spēles laiks NHL karjerā (VIDEO)

22/02/2019 06:49

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs piedzīvoja latvieša Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas viesos ar 0:4 bez ierunām piekāpās Ņūdžersijas “Devils”.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 15:55 minūtes (3:32 minūtes vairākumā), kas ir Balcera pārliecinoši lielākais spēles laiks šosezon, to laikā izdarot četrus metienus pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnot lietderības koeficientu -1.

Balcers sezonā līdz šim aizvadītajās 17 NHL spēlēs atzīmējies ar trim vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Stabilu pamatu uzvarai “Devils” vienība ielika jau pirmā perioda vidusdaļā, kad Trevisa Zeidžaka un Stīva Santini vārtu guvumi mājiniekiem ļāva iekrāt divu vārtu handikapu – 2:0.

Vēlāk otrajā trešdaļā Kērtiss Gabriels un Mailzs Vuds “Devils” labā dubultoja pārsvaru (4:0), ļaujot velniem izcīnīt panākumu ar šādu pašu rezultātu.

Līdz ar to “Senators” ar 60 spēlēs iekrātiem 49 punktiem joprojām atrodas pārliecinošā pēdējā pozīcijā visā līgas kopvērtējumā.

Nākamajā spēlē naktī uz 23. februāri Balcera pārstāvētā komanda savā laukumā uzņems Kolumbusas “Blue Jackets”, kura atrodas tieši aiz izslēgšanas spēļu zonas.