Balceram divi vārti “Senators” uzvarā, Bļugers precīzs mačā pret Kivlenieka “Monsters”

14/10/2018 08:52

Amerikas Hokeja līgā (AHL) ar diviem vārtu guvumiem izcēlies Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers, palīdzot Belevillas “Senators” izbraukumā ar rezultātu 6:2 pārspēt Manitobas “Moose”. Tikmēr ar savu pirmo precīzo raidījumu šosezon izcēlies cits valstsvienības uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš kaldināja Vilksberijas/Skrentonas “Penguins” panākumu pār Matīsa Edmunda Kivlenieka Klīvlendas “Monsters”.

Balcers savus pirmos vārtus guva jau spēles otrajā minūtē, bet Rūdolfa mestā ripa “Moose” cietoksnī lidoja otrā perioda izskaņā, tobrīd panākot rezultātu 4:1. 21 gadu vecais uzbrucējs kopumā pa mājinieku vārtiem izpildīja sešus metienus un nopelnīja dalītu labāko +/- koeficientu “Senators” komandā +3.

Rūdolfs ar vārtiem izcēlās arī abu klubu iepriekšējā duelī naktī uz sestdienu, zaudējumā ar 1:2 izceļoties ar vienīgo precīzo raidījumu “Senators” labā.

Divu latviešu klubu duelī Bļugera pārstāvētā “Penguins” viesos ar 4:1 pārspēja vārtsarga Kivlenieka “Monsters”. Mājiniekiem izdevās pirmo periodu noslēgt savā labā, taču mača turpinājumā sekoja četri bezatbildes vārti “Penguins” izpildījumā, ceturto ripu jau tukšos vārtos spēles 58. minūtē raidot tieši Bļugeram, kuram tie bija pirmie vārti šosezon aizvadītajās trijās cīņās. Teodora rēķinā šonakt arī trīs metieni pa vārtiem un pozitīvs +/- koeficients +1.

Tikmēr Kivlenieks palika “Monsters” kluba rezervē.

Savukārt ECHL turnīrā Ņikitas Koļesņikova un Roberta Locāna pārstāvētā Norfolkas “Admirals” sezonas pirmajā mačā savā laukumā ar 5:3 pārspēja Renāra Krastenberga Vīlingas “Nailers”. Krastenbergs rezultatīvi asistēja viesu komandas trešo vārtu guvumā, bet Koļesņikovs un Locāns pie punktiem netika.

Tikmēr Kristiāna Rubīna Ņūfaundlendas “Growlers” ar 2:3 mājās piekāpās Floridas “Everblades”. Rubīns pēc vārtu guvuma sezonas pirmajā mačā šoreiz ar rezultativitāti neizcēlās.