Balceram lielākais spēles laiks NHL karjerā, “Sharks” zaudē “play-off” izredzes (VIDEO)

04/05/2021 08:43
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” papildlaikā ar 4:5 zaudēja Kolorado “Avalanche”.

Pēc divām trešdaļām haizivis bija vadībā ar 3:1, divus vārtus gūstot Evanderam Keinam. Trešā perioda sākumā “Avalanche” uzbrucējs Valērijs Ņičuškinas samazināja deficītu līdz 3:2, tomēr divas minūtes vēlāk Timo Meiers atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Tiesa, līdz pamatlaika beigu sirēnai Kolorado panāca 4:4, bet papildlaikā punktu pielika Andrē Burakovski.

Balcers laukumā pavadīja 19 minūtes un 31 sekundi, kas ir lielākais spēles laiks viņa NHL karjerā. Uzbrucējs pa vārtiem nemeta, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -2.

Šosezon uzbrucējs piedalījies 37 spēlēs. Viņa kontā septiņi vārti, deviņas piespēles un lietderības koeficients -5. Iepriekšējā mačā pret “Avalanche” Balcers nopelnīja lietderību -4.

Pēc šī zaudējuma “Sharks” zaudējusi izredzes kvalificēties “play-off” turnīram.