Balceram lielisks sniegums, Jevpalovam piespēle un panākums latviešu duelī (VIDEO)

10/11/2018 09:35

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt Rūdolfs Balcers guva vārtus un nopelnīja rezultatīvu piespēli Beleviles ”Senators” uzvarā. Tikmēr latviešu pārstāvēto klubu duelī Ņikita Jevpalovs rezultatīvi asistēja Lavālas ”Rockets” panākumā pār Matīsa Kivlenieka pārstāvēto Klīvlendas ”Monsters”.

Balcera pārstāvētā ”Senators” mājās ļoti rezultatīvā mačā ar 7:6 pārspēja pašreizējo AHL čempioni Toronto ”Marlies”, pārtraucot divu zaudējumu sēriju un pakāpjoties uz 12 vietu Austrumu konferencē.

Latvijas izlases uzbrucējs piedalījās divos uzvarētāju vārtu guvumos. Pirmo rezultativitātes punktu Balcers nopelnīja jau trešajā minūtē, kad palīdzēja ”Senators” atklāt cīņas rezultātu. Savukārt nepilnas sešas minūtes līdz otrā perioda beigām viņš guva savus piektos vārtus sezonā un panāca 4:4.

Balcers šoreiz izdarīja tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 13 spēlēs viņš nopelnījis 11 (5+6) punktus.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī Ņikita Jevpalovs, kurš latviešu hokejistu pārstāvēto komandu duelī palīdzēja ”Rockets” izbraukumā ar 5:1 sagraut Matīsa Kivlenieka ”Monsters” un pacelties uz devīto pozīciju Austrumu konferencē.

Jevpalovs nedaudz vairāk nekā četras minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām asistēja komandas trešajā vārtu guvumā, sekmējot viesu izvirzīšanos vadībā ar trīs vārtu pārsvaru (3:0) un pamatu ielikšanu uzvarai.

Latviešu uzbrucējs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Aizvadītajās 14 spēlēs viņa kontā ir trīs (2+1) punkti.

Tikmēr Kivlenieks aizvadīja ļoti neveiksmīgu maču, jo atvairīja tikai 19 no 24 sāncenšu metieniem. Līdz šim šosezon latviešu vārtsargs bija devies laukumā četrās cīņās, tiekot galā vien ar 88,7% pretinieku metienu un vidēji ielaižot 3,08 ripas.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas ”Penguins”, kas guva tikai vienus vārtus un viesos ar 1:2 atzina Providensas ”Bruins” pārākumu.

Latvijas izlases uzbrucējs nepiedalījās komandas vienīgajā vārtu guvumā. Viņš izpildīja divus metienus pa sāncenšu vārtiem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šajā sezonā 14 spēlēs Bļugers nopelnījis sešus (4+2) punktus.