Balceram liels spēles laiks skaitliskajā vairākumā “Senators” zaudējumā

29/03/2019 04:17

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” savā laukumā ar 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) atzina Floridas “Panthers” pārākumu.

Balcers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Tāpat latvietis uzspēlēja arī divas minūtes un septiņas sekundes skaitliskajā vairākumā un 36 sekundes skaitliskajā mazākumā.

Jau mača 30. sekundē viesus vadībā izvirzīja Jevgeņijs Dadonovs, bet perioda vidū mājiniekiem rezultātu izlīdzināja Kolins Vaits. Otrā perioda sākumā “Panthers” guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:1 – precīzi bija Trojs Brūvers un Džonatans Iberdo.

Mača trešā nogriežņa sākumā Otavas komandai Breidijs Tkačuks guva otros vārtus – 2:3. Perioda beigās tukšos mājinieku vārtos ripu raidīja Draidens Hants, bet 14 sekundes pirms mača beigām Iberdo vēlreiz raidīja ripu tukšos vārtos – 5:2.

21 gadu vecais Balcers šajā sezonā “Senators” kreklā aizvadījis 32 spēles, kuru laikā atzīmējies ar pieciem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -3.

Šajā mačā pārtrūka “Senators” komandas divu uzvaru sērija, bet “Panthers” vienība pārtrauca triju zaudējumu sēriju.

Nākamo spēli Otavas “Senators” aizvadīs naktī uz svētdienu pulksten 1.00 pēc Latvijas laika, kad  savā laukumā tiksies ar vienu no Austrumu konferences līderēm Toronto “Maple Leafs”