Balceram liels spēles laiks un uzvara pār “Blues”

15/03/2019 08:27

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Otavas “Senators” savā laukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Sentluisas “Blues”.

Otrajā periodā mājiniekiem rezultātu atklāja Kristians Volanins, bet trešajā periodā Kriss Tīrnijs pārsvaru dubultoja.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes (2:14 vairākumā), kas ir otrs lielākais spēles laiks uzbrucēja vēl agrajā NHL karjerā. Rūdolfs veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja trīs pretinieku raidījumus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Senators” šajā mačā pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Liepājnieks savā NHL debijas sezonā 26 spēlēs guvis četrus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles.

“Senators” ar 54 punktiem 71 spēlē ir Austrumu konferences un visas līgas vājākā komanda, kamēr “Blues” ar 79 punktiem 70 mačos Rietumos ir septītajā pozīcijā.

Nākamo maču Otavas vienība aizvadīs sestdien, kad uzņems spēcīgo Toronto “Maple Leafs”.