Balceram otrais lielākais spēles laiks mazākumā starp uzbrucējiem, “Rangers” pārtrauc Sanhosē uzvaru sēriju (VIDEO)

04/12/2021 06:35
Sanhosē Sharks

Trīs uzvaru sērija Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt pārtrūka Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Sanhosē “Sharks”, kas, aizvadot otro spēli divās dienās, izbraukumā ar 0:1 piekāpās vienai no Austrumu konferences līderēm Ņujorkas “Rangers”.

Balcers turpināja spēlēt “Sharks” otrajā maiņā kopā ar čehu Tomāšu Hertlu un krievu Aleksandru Barabanovu. Latvietis uz ledus pavadīja vien 14 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču bloķēja vienu sāncenšu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Balcers maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šonakt laukumā pavadīja otro visilgāko laiku no Sanhosē uzbrucējiem skaitliskajā vairākumā (divas minūtes un piecas sekundes), taču diemžēl pretinieki guva uzvaras vārtus tieši brīdī, kad Balcers mazākumā kopā ar partneriem atradās uz ledus. Rūdolfs otro maču pēc kārtas palika bez rezultativitātes punktiem. Šosezon 24 spēlēs Balcers ir sakrājis desmit (2+8) punktus.

Vienīgos vārtus ”Rangers” guva jau mača septītajā minūtē, kad Raiens Stroms, spēlējot skaitliskajā vairākumā, saņēma lielisku piespēli no aizsarga Adama Foksa un no labā iemetienu apļa trieca ripu pretinieku vārtos – 1:0. Stromam šis bija tikai ceturtais vārtu guvums šosezon. Tikmēr Fokss atzīmējās ar jau 19. rezultatīvo piespēli šajā sezonā.

Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās. Līdz ar to ņujorieši izcīnīja jau piekto uzvaru pēc kārtas un svinēja devīto panākumu pēdējās desmit spēlēs. ”Rangers” šonakt pārtrauca Sanhosē trīs uzvaru sēriju un sagādāja ”Sharks” tikai otro zaudējumu pēdējos septiņos mačos.

Ar 22 spēlēs izcīnītiem 33 punktiem Ņujorkas klubs šobrīd ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Sanhosē ar 24 mačos iegūtiem 27 punktiem ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli “Sharks” aizvadīs pēc divām dienām (6. decembrī), kad pulksten 1:00 viesosies pie Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina un viņa pārstāvētās Kolumbusas “Blue Jackets”.