Balceram otrs lielākais spēka paņēmienu daudzums komandā; Korpisalo ielaiž četras ripas (VIDEO)

13/04/2021 08:47
Jonass Korpisalo

Aizvadītajā naktī pārliecinošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā cieta Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” vienība, kas ar rezultātu 0:4 savā laukumā piekāpās Anaheimas “Ducks” komandai, bet Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras rindās šoreiz rezervē palika Elvis Merzļikins, ar 3:4 atzina Čikāgas “Blackhawks” pārākumu.

Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, no kurām trīs minūtes un 38 sekundes bija vairākumā. Viņš izdarīja piecus spēka paņēmienus, kas bija otrs lielākais skaits “Sharks” rindās aiz Mario Feraro (8). Liepājnieks izdarīja arī vienu metienu pa vārtiem, spēli pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

“Ducks” komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Makss Komtoiss, Rikards Rakels un Aleksandrs Volkovs, kuram divi precīzi raidījumi. “Sharks” tā arī 60 minūtēs palika “sausā”, ne reizi nespējot uzlauzt Entonija Stolarza cietoksni. Viņš šajā duelī atvairīja 46 pretinieku metienus un tika nosaukts par spēles pirmo zvaigzni.

Citā mačā rezervē palika Merzļikins, kura pārstāvētā “Blue Jackets” ar 3:4 papildlaikā zaudēja Čikāgas “Blackhawks”. Kolumbusas vārtos šoreiz stājās Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 30 no 34 pretinieku metieniem (88,2%).

Rezultāts pēc nospēlētām 40 minūtēm vēstīja 2:1 par labu “Blue Jackets”, jo vārtus Kolumbusai guva Stefans Mateu un Patriks Laine, bet Detroitai ar golu atzīmējās Dankans Kīts. Trešās trešdaļas pirmā puse nebija veiksmīga “Blue Jackets”, jo, pateicoties Filipa Kuraševa un Breta Konolija vārtiem, “Red Wings” panāca 3:2. Laine gan mazliet vēlāk prata rezultātu izlīdzināt (3:3).

Mačs turpinājās papildlaikā, kurā spēcīgāka izrādījās “Blackhawks”. Čikāgas pretuzbrukumā ar asu metienu vārtu tālajā stūrī izcēlās Brendons Hagels, kurš izrāva savai komandai uzvaru ar 4:3.