Balceram pret “Ducks” mazākais spēles laiks komandā (VIDEO)

07/11/2022 08:04
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Floridas “Panthers” ar rezultātu 5:3 pārspēja Anaheimas “Ducks”, izcīnot sesto uzvaru pamatlaikā šajā sezonā.

Balcers uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 10 sekundes, kas bija mazākais spēles laiks starp visiem Floridas vienības hokejistiem. Šajā laikā viņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmā periodā vidū skaitlisko vairākumu realizēja “Panthers” uzbrucējs Kārters Verhegs, kas ļāva “Panthers” noslēgt trešdaļu savā labā. Arī otro mača nogriezni Floridas klubs iesāka veiksmīgi, palielinot pārsvaru, kad precīzs bija Brendons Montūrs. Vēlāk 27 sekunžu laikā “Ducks” panāca izlīdzinājumu, kad izcēlās Adams Henriks un Raiens Stroums. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Panthers”, pateicoties Semam Reinhārtam un Semam Benetam, iekrāja divu vārtu pārsvaru. Turpinājumā “Ducks” atguva tikai vienus vārtus, kad piešķirto soda metienu iemeta Isaks Lundstrēms. Savukārt vienu sekundi pirms spēles beigām ripu jau tukšos “Ducks” vārtos raidīja “Panthers” spēlētājs Reinhārts.