Balceram un “Senators” zaudējums Seintluisā

20/01/2019 08:40

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Otavas “Senators” aizvadītajā naktī ar 2:3 izbraukumā atzina Seintluisas “Blues” hokejistu pārāku.

Balcers, kurš spēlēja vienā uzbrucēju trijniekā ar Mikaelu Bodekeru un Niku Polu, uz ledus pavadīja 8:47 minūtes, kuru laikā metienus pa pretinieku vārtiem neizdarīja, bloķējot vienu sāncenšu metienu.

Zīmīgi, ka tehniskajam latviešu uzbrucējam, kurš uz ledus pavadīja vismazāko laiku no “senatoriem”, uzticēja arī spēlēšanu vairākumā, atvēlot 32 sekundes.

Mača rezultātu atklāja Balcera maiņas piedrs Pols, kurš pirmā perioda ievadā izcēlās ar saviem pirmajiem gūtajiem vārtiem NHL, tomēr neizšķirtu panāca Seintluisas krievu zvaigzne Vladimirs Tarasenko, realizējot spēcīgu plaukstas metienu.

Turpinājumā vadību “Blues” komandai panāca aizsars Vīnss Danss, bet “Senators” rindās neizšķirtu panāca zviedrs Magnus Pajarvi. Uzvaras vārtus mājinieki nokārtoja mača 53.minūtē, kad pēc bijušā Zemga Girgensona komandas biedra Raina O’Railija piespēles ripu vārtos raidīja zviedru aizsargs Karls Gunarsons.

Debiju šajā sezonā NHL piedzīvojušais Balcers hokeja mekā aizvadījis astoņas spēles, izceļoties ar diviem rezultativitātes punktiem: vieni gūti vārti un viena rezultatīva piespēle.