Balcers vairāk nekā minūti spēlē vairākumā, “Senators” pēdējā trešdaļā nenosargā uzvaru (VIDEO)

10/03/2019 08:23

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) devīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs cieta Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”, kas izbraukumā nespēja noturēt pārsvaru un ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) piekāpās spēcīgajai Bostonas “Bruins”, kas tādējādi guva savu sesto panākumu pēc kārtas.

Balcers šoreiz bija iekļauts “Senators” ceturtajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 12:27 minūtes, no kurām 1:17 bija skaitliskajā vairākumā un 21 sekunde mazākumā. Statistikas ailēs Rūdolfs atzīmējās arī ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu un vienu zaudētu ripu.

21 gadu vecais latvietis savā debijas sezonā NHL līdz šim piedalījies 24 mačos, izceļoties trim vārtu guvumiem, četrām rezultatīvām piespēlēm, četrām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -7.

Pateicoties Žana-Gabriela Pažo un Breidija Tkačuka precīzajiem metieniem, “Senators” vēl 49. minūtē atradās vadībā ar 2:1, taču vispirms Kriss Vāgners panāca līdzsvaru 2:2, savukārt 45 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaru mājiniekiem izrāva čehs Davids Krejči.

“Senators” ar 69 mačos iekrātiem 52 punktiem joprojām atrodas pēdējā, 31. vietā visā līgā, kamēr “Bruins” ar 93 punktiem NHL kopvērtējumā atpaliek tikai no pārliecinošās līderes Tampabejas “Lightning” (108 punkti). Otavas vienība nākamo spēli aizvadīs naktī uz otrdienu viesos pret Filadelfijas “Flyers”.