Balceram vārti, latviešiem mainīgas sekmes Ziemeļamerikā

09/12/2017 11:13

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) uzvaru izcīnīja Matīss Edmunds Kivlenieks, bet Rūdolfa Balcera un Teodora Bļugera pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus.

Matīss Edmunds Kivlenieks, atvairot 36 no 38 metieniem, palīdzēja Klīvlendas “Monsters” ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) savā laukumā uzvarēt Čikāgas “Wolves” hokejistus. Vārtsargs sajā sezonā aizvadījis desmit spēles, kuru laikā izcīnījis trīs uzvaras, vidēji atvairījis 89.6% pretinieku mestos metienus un ielaidis 2.86 vārtus.

Rūdolfs Balcers guva vienīgos vārtus Sanhosē “Barracuda” 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) zaudējumā pret Tūsonas “Roadrunners”. Uzbrucējs 20 spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem, 12 rezultatīvām piespēlēm, četrām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu (-5).

Teodora Bļugera pārstāvēta Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) atzina Šarlotes “Checkers” pārākumu. Bļugeram šajā spēlē divi metieni pa pretinieku vārtiem, bet sezonas 22 spēlēs uzbrucējam pieci vārti un sešas rezultatīvas piespēles, kā arī sešas soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients (+2).

Tikmēr Nacionālās koledžu sporta asociācijā (NCAA) savstarpējo spēli aizvadīja Kārlis Čukste un Eduards Tralmaks. Ar 7:4 pārāka bija Tralmaka pārstāvētā “Maine”, bet ar punktiem izcēlās abi latviešu hokejisti. Čukstem „Qunnipiac” sastāvā gūti vārti un rezultatīva piespēle, bet Tralmaks uzvarētāju labā atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Tralmakam šajā sezonā 14 spēlēs septiņi vārti un piecas rezultatīvas piespēles, kamēr Čukstem 17 spēlēs trīs gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Citās NCAA spēlēs Jāņa Jaka pārstāvētā „American Int’l” ar 3:1 pārspēja „Mercyhurst”, bet Haralds Egle ar tādu pašu rezultātu palīdzēja „Clarkson” uzvarēt „St. Lawrence”. Latvieši šajās spēlēs ar punktiem neizcēlās.