Balceram vārti uzvarā pret Ansona pārstāvēto “Penguins” (VIDEO)

25/02/2023 11:19
Rūdolfs Balcers

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Amerikas Hokeja līgā (AHL) atzīmējās ar gūtiem vārtiem, palīdzot Sirakjūsas “Crunch” savā laukumā ar rezultātu 3:2 pārspēt cita latviešu spēlētāja Raivja Ansona pārstāvēto Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”.

Balcers guva vārtus otrā perioda piektajā minūte, pielabojot ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā. Latviešu uzbrucēja precizitāte palīdzēja “Crunch” atkal izvirzīties vadībā, rezultātam vēstot 2:1. Rūdolfs realizēja vienu no diviem izpildītajiem metieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju (0). Ansons spēlē nepiedalījās.

2022.2023.gada regulārajā sezonā kopumā Balcers 12 AHL mačos guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Tāpat Balcers šosezon nopelnījis 12 soda minūtes un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu (-4).

“Crunch” patlaban ar 55 punktiem 49 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, tikmēr Ziemeļu divīzijā ir tresā labākā vienība septiņu komandu konkurencē. Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.