Balceram viens metiens pa vārtiem NHL mačā (VIDEO)

23/02/2019 07:18

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs piedzīvojusi uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” vienība, kas mājās ar 0:3 atzina Kolumbusas “Blue Jackets” pārākumu.

Balcers šoreiz laukumā pavadīja 13:33 minūtes, no kurām 50 sekundes latvietim bija iespēja uzspēlēt skaitliskajā vairākumā. Viņa rēķinā viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts pretinieku raidījums, kā arī viena atņemta ripa un lietderības koeficients -1.

Sezonā kopumā aizvadītajās 18 spēlēs Balcers iekrājis trīs vārtu guvumus un trīs rezultatīvas piespēles.

Zīmīgi, ka tieši uz šīsnakts pretinieci “Senators” vakar aizmainīja vienu no saviem līderiem kanādieti Metu Dušeinu, kurš jau šonakt atradās “Blue Jackets” sastāvā, ar rezultativitāti gan neizceļoties.

Toties viņa vietā ar gūtajiem vārtiem izcēlās citi Kolumbusas komandas hokejisti. Tā pirmā perioda 15. minūtē 1:0 panāca Džošs Andersons, šādam rezultātam saglabājoties līdz pat trešajai trešdaļai.

Tās septītajā minūtē mazākumā Kems Atkinsons rezultāta starpību dubultoja (2:0), kamēr 18. minūtē dānis Olivers Bjorkstrands uzstādīja mača gala rezultātu – 3:0.

Ar 61 spēlē nopelnītiem 49 punktiem senatori saglabā līgas pārliecinoši vājākās komandas statusu.

Nākamo maču Balcera komanda aizvadīs naktī uz 25. februāri, kad tā uzņems negaidīti labu sezonu aizvadošo Kalgari “Flames”.