Balcers aktīvs abos laukuma galos, “Senators” rezultatīva uzvara (VIDEO)

17/01/2019 05:55

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) panākumu savās mājās guvusi Rūdolfa Balcera pārstāvētā turnīra pastarīte Otavas “Senators”, kas ar rezultātu 5:2 apspēlēja Kolorado “Avalanche”.

Latviešu uzbrucējs laukumā šonakt pavadīja 11:24 minūtes (tostarp 1:46 minūtes vairākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu, vienu spēka paņēmienu, kā arī bloķēja divus pretinieku raidījumus pa vārtiem.

Balcers, salīdzinot ar iepriekšējām trīs spēlēm, šoreiz laukumā devās trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Niku Polu un Mikelu Bedekeru. Savas pirmās divas NHL viņš laukumā bija ceturtajā maiņā, bet nākamās trīs – otrajā.

Rezultāts šajā mačā tika atklāts vien otrā perioda ievadā, kad “Senators” septiņu minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus, iegūstot 3:0 pārsvaru. Perioda noslēgumā gan Ņikita Zadorovs vienus vārtus atguva (1:3).

Noslēdzošajā trešdaļā divi precīzi raidījumi “Senators” snaipera Meta Dušeina izpildījumā nodrošināja “Senators” uzvaru ar 5:2.

Jau ziņots, ka līdz šim piecās NHL spēlēs Balcers sakrājis divus (1+1) punktus. Pirmajā spēlē pret Minesotas “Wild” (3:4) viņš palika bez punktiem, bet sekojošajā duelī pret Karolīnas “Hurricanes” (4:5) latvietis atzīmējās ar pirmajiem vārtiem.

Pēc tam pret Anaheimas “Ducks” (2:1) latvieša pārstāvētā komanda pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju, kam sekoja vēl viena uzvara pret Losandželosas “Kings” (4:1). Šajā duelī Balcers tika pie rezultatīvas piespēles.

Savukārt līdz šim pēdējā spēlē izbraukumā pret savu bijušo klubu Sanhosē “Sharks” (1:4) Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 23 sekundes, kas bija Balcera spēles laika rekords NHL.

Par spīti uzvarai “Senators” ar 47 spēlēs izcīnītu 41 punktu saglabā pēdējo pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamajā mačā “Senators” naktī uz 19. janvāri viesosies saulainajā Ziemeļkarolīnā, kur Ralejā eksaminēs vietējo “Hurricanes”.