Balcers aktīvs uzbrukumā pārbaudes spēlē, Vilmanim negatīva lietderība

27/09/2022 08:13
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” aizvadīja pirmos pārbaudes mačus, tiekoties ar Nešvilas “Predators”.

Pirmajā spēlē “Panthers” svinēja uzvaru ar 4:3. Rūdolfs Balcers spēlēja pirmajā maiņā kopā ar Aleksandru Barkovu un Kārteru Verhegi, laukumā pavadīja 18 minūtes un vienu sekundi, no tām 2:48 minūtes – vairākumā. Latvietis izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Uzvarētāju rindās ar 1+1 izcēlās Balcera maiņas biedrs Barkovs.

Tikmēr otrajā mačā “Panthers”, spēlējot ar citu sastāvu, cieta sagrāvu ar 0:4. Ceturtajā maiņā spēlēja šogad draftētais Sandis Vilmanis, kurš laukumā pavadīja 10 minūtes un 35 sekundes, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Balcers par “Panthers” treniņnometni: Nekad neesmu bijis kopā ar tādiem spēlētājiem

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
05/12/2022 06:40

Porziņģis gandrīz sakrāj “double-double”, Deiviss ar fenomenālu sniegumu nogremdē “Wizards” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 119:130 zaudēja Losandželosas “Lakers”. Losandželosas komanda vadībā izvirzījās jau no pirmajām minūtēm. Tiesa, pirmajā ceturtdaļā “Wizards” uz īsu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…