Balcers aktīvs uzbrukumā pārbaudes spēlē, Vilmanim negatīva lietderība

27/09/2022 08:13
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” aizvadīja pirmos pārbaudes mačus, tiekoties ar Nešvilas “Predators”.

Pirmajā spēlē “Panthers” svinēja uzvaru ar 4:3. Rūdolfs Balcers spēlēja pirmajā maiņā kopā ar Aleksandru Barkovu un Kārteru Verhegi, laukumā pavadīja 18 minūtes un vienu sekundi, no tām 2:48 minūtes – vairākumā. Latvietis izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Uzvarētāju rindās ar 1+1 izcēlās Balcera maiņas biedrs Barkovs.

Tikmēr otrajā mačā “Panthers”, spēlējot ar citu sastāvu, cieta sagrāvu ar 0:4. Ceturtajā maiņā spēlēja šogad draftētais Sandis Vilmanis, kurš laukumā pavadīja 10 minūtes un 35 sekundes, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Balcers par “Panthers” treniņnometni: Nekad neesmu bijis kopā ar tādiem spēlētājiem