Balcers ar diviem spēka paņēmieniem palīdz “Sharks” sezonu turpināt ar 100% uzvarām (VIDEO)

22/10/2021 08:35
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks”, kas ar 2:1 uzvarēja Balcera bijušo klubu Otavas “Senators”, tādējādi izcīnot trešo uzvaru tikpat sezonas spēlēs.

Liepājā dzimušais uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, no tām 19 sekundes spēlējot vairākumā, bet minūti un 15 sekundes mazākumā. Ar rezultativitātes punktiem Balcers neizcēlās, taču vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu. Viņš spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Trīs vārtu mačā divus no tiem guva “Sharks” hokejisti Logans Kutūrs un Kevins Labanks, kuri ar goliem atzīmējās otrajā trešdaļā. Rezultātu pirmajā periodā atklāja “Senators” spēlētājs Dreiks Batersons, taču pārsvaru Kanādas galvaspilsētas klubs nespēja nosargāt.

Balcers šosezon laukumā gājis trīs mačos, kuru laikā viņš guvis vienus vārtus. Nākamo spēli “Sharks” aizvadīs 23. oktobrī plkst. 1:00 viesos pret Toronto “Maple Leafs”. Tā būs Sanhosē trešā spēle Kanādā pēc kārtas.