Balcers ar nūju saņem sitienu pa seju, bet izdara rezultatīvu piespēli (VIDEO)

06/11/2022 07:49
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Floridas “Panthers” ar rezultātu 4:5 piekāpās Losandželosas “Kings” hokejistiem, piedzīvojot trešo zaudējumu pēdējās piecās spēlēs.

Balcers beidzot spēja pārtraukt neveiksmīgo sēriju bez gūtajiem punktiem. Latviešu uzbrucējs pēc sešu maču pārtraukuma atzīmējās ar punktu, šoreiz rezultatīvi asistējot. Balcers laukumā pabija vien divas minūtes un 56 sekundes. Pirmajā periodā, pēc pretinieka spēles ar augsti paceltu nūju, uzbrucējs pameta maču un tajā atgriezās vien trešajā trešdaļā. Zīmīgi, ka reizē ar šo epizodi viņam izdevās arī rezultatīvi asistēt. Šajā laikā viņš tika pie rezultatīvas piespēles un negatīva lietderības koeficienta -1.

Pirmie vārtus guva “Panthers”, kad 11. minūtē pēc Balcera piespēles izcēlās Raiens Lombergs. Tikmēr otrajā trešdaļā izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca Rasmuss Kupari, bet jau pēc 18 sekundēm “Panthers” vadību atjaunoja Kārters Verhegs. Ar to gan vēl aizraujošais otrais periods nebeidzās, jo pēc nedaudz mazāk kā minūtes atkal neizšķirtu ieguva “Kings” pateicoties Trevora Mūra precīzajam metieniem. Savukārt perioda pēdējā minūtē skaitlisko vairākumu realizēja “Kings” uzbrucējs Viktors Arvidsons.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes iesākās ar “Panthers” golu, kad to izdarīja Etu Luostarinens, bet pēc minūtes un 22 sekundēm viņam atbildēja “Kings” pārstāvis Bleiks Lizote. Vēlāk 4:4 izdevās panākt Verhegam, bet izšķirošos vārtus spēja iemesta Losandželosas vienības hokejists Gabriels Vilardi.