Balcers ar vārtiem veicina “Senators” pakaļdzīšanos uzvarā AHL mačā (VIDEO)

20/12/2018 08:45

Amerikas Hokeja līgā (AHL) ar savu 11. precīzo raidījumu šosezon izcēlies Rūdolfs Balcers, palīdzot Belevillas “Senators” atspēlēt trīs vārtu deficītu un gūt uzvaru visā mačā. Panākumi šonakt arī Teodora Bļugera un Matīsa Kivlenieka pārstāvētajiem klubiem.

Izbraukuma spēlē pret Ročestras “Americans” viesi jau 12. minūtē bija nonākuši iedzinējos ar rezultātu 0:3, bet otrā perioda ievadā zviedrs Viktors Olofsons panāca 4:1. “Senators” uzsāka atspēlēšanos, un trešdaļas sestajā minūtē skaitlisko vairākumu realizēja tieši Balcers, bet perioda 14. minūtē Ārons Lučuks panāca jau cerīgo 3:4.

Uzvaru “Senators” hokejisti nodrošināja pamatlaika pēdējās minūtēs – vispirms 58. minūtē Stjarta Persija precīzais metiens deva 4:4, bet nepilnu minūti vēlāk panākumu nesošos vārtus guva Pols Kerijs – 5:4.

Balcers šajā mačā bez rezultatīvā metiena atzīmējās arī ar astoņiem raidījumiem pa “Americans” vārtiem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon kopumā Rūdolfa rēķinā 11 vārti un astoņas piespēles 30 mačos.

Grūta uzvara šonakt arī Vilksberijas/Skrentonas “Penguins” vienībai, kas atspēlēja divu vārtu deficītu un pagarinājumā ar 4:3 savā laukumā tika galā ar Bridžportas “Sound Tigers”. Bļugers (šosezon 9+12) “Penguins” sastāvā izpildīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un cīņu noslēdz ar lietderības koeficientu -1.

Kārtējo maču uz rezervistu soliņa palika latviešu vārtsargs Kivlenieks, bet viņa pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” viesos ar 3:1 pārspēja Grendrepidsas “Griffins”. Latvijas hokejista konkurents par vietu vārtos kanādietis Žans-Fransuā Berubē tika galā ar 22 no 23 metieniem.