Balcers atgriežas ar diviem metieniem pa vārtiem, “Sharks” pārtrauc neveiksmju sēriju (VIDEO)

23/03/2021 08:20
Rūdolfs Balcers

Pēc trīs spēļu izlaišanas, Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas sastāvā atgriezās Rūdolfs Balcers. Viņa pārstāvētā Sanhosē “Sharks” pārtrauca četru zaudētu spēļu sēriju un ar 2:1 pārspēja Losandželosas  “Kings” hokejistus.

Balcers spēli aizvadīja trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Dilanu Gembrelu un Markusu Sorensenu, savukārt viņa vietu ierastajā otrajā maiņā ieņēma pieredzējušais Patrikam Marlo.

Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 12 sekundes, no kurām sešas tika pavadītas skaitliskajā vairākumā kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu.

Rezultāts tika atklāts devītajā minūtē, kad precīzs bija Logāns Kutjurs. Otrā perioda beigās Mets Rojs panāca 1:1, savukārt noslēdzošās trešdaļas sākumā Raiens Donato izrāva uzvaru – 2:1. Līdz ar šo uzvaru “Sharks” pārtrauca četru zaudējumu sēriju un ar 28 punktiem 30 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu divīzijā.