Balcers atkal spēlē maz un netiek pie punktiem, “Penguins” beidzot uzvar (VIDEO)

10/11/2022 07:21
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:0 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes”, svinot otro panākumu pēc kārtas.

Balcers laukumā pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu, kā arī maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu 0. Latvietis spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā.

“Panthers” labā šajā duelī atzīmējās Niks Kazinss un Aleksandrs Barkovs, bet ripu jau tukšos “Hurricanes” vārtos raidīja Sems Benets. Floridas vienības vārtsargs Spenesers Naits šoreiz tika galā ar visiem 40 pretinieku metieniem. Jāpiezīmē, ka “Hurricanes” šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Citā cīņā Pitsburgas “Penguins”, joprojām spēlējot bez Teodora Bļugera, ar rezultātu 4:1 pārspēja Vašingtonas “Capitals”, beidzot pārtraucot septiņu neveiksmju sēriju. Uzvarētājiem savu gūto vārtu kontu papildināja Džeisons Zakers, Džefs Petrijs, Broks Makgins un Džeiks Gencels, bet zaudētājiem to izdarīja Markuss Johansons.

Vēl ar 1:4 zaudējumu savā laukumā piedzīvoja Anaheimas “Ducks”, kas kapitulēja Minesotas “Wild” priekšā. Mājiniekus otrā perioda vidū ar precīzu metienu vadībā izvirzīja Pāvols Regenda, taču turpinājumā divi Kirila Kaprizova un pa vieniem Meta Dumbas un Džozefa Kramarosas vārtiem ļāva “Wild” svinēt uzvaru ar 4:1.

Tikmēr divu Kanādas komandu duelī trešdien Monreālas “Canadiens” savā laukumā ar 5:2 pieveica Vankūveras “Canucks”. Uzvarētājiem divus vārtus guva Kērbijs Daks, 1+1 sakrāja Niks Suzuki bet pa vieniem vārtiem Ārbera Džekaja un Maika Hofmana kontā. “Canucks” labā vārtus guva Lūks Šenns un Nils Hēglanders.