Balcers bez punktiem “Sharks” sešu vārtu uzvarā (VIDEO)

27/04/2021 08:39
Sanhosē Sharks

Aizvadītajā naktī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Sanhosē “Sharks” savā laukumā ar 6:4 pārspēja Arizonas “Coyotes”.

Gūstot pa diviem vārtiem pirmās un otrās trešdaļas sākumā, haizivis izvirzījās vadībā ar 4:0, savukārt trešā perioda sākumā rezultāts bija jau 4:3. Ar vārtu guvumu “Sharks” rindās debitēja Aleksandrs Barabanovs, kurš panāca 5:3, “Coyotes” atbildēja ar Jakoba Čičrana precīzu metienu, savukārt deviņas sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas punktu pielika Evanders Keins – 6:4.

Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un saņēma divas soda minūtes. Latvietis spēlēja tikai vienādos sastāvos. Uzbrucējam šī bija 32. spēle šosezon, viņa kontā seši vārti, deviņas piespēles un pozitīva lietderība +1.

Labu maču “Sharks” rindās aizvadīja sesto vārtu autors Keins, kuram četri (1+3) punkti, savukārt Tomašam Hertlam divas piespēles. Koijotu rindās ar 2+1 atzīmējās jau pieminētais aizsargs Čičrans.

Ar 43 punktiem 48 mačos “Sharks” ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, no “play-off” zonas Balcera pārstāvētā komanda atpaliek par pieciem punktiem.