Balcers bloķē metienus “Sens” devītajā zaudējumā desmit mačos (VIDEO)

08/03/2019 07:51

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Otavas “Senators” ar latviešu hokejistu Rūdolfu Balceru ierindā ceturtdien piedzīvoja devīto neveiksmi pēdējās desmit spēlēs.

“Sens” ar 2:4 (1:2, 1:0, 0:2) piekāpās Ņujorkas “Islanders” komandai, kārtējo reizi šosezon zaudējot.

Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 59 sekundes, no kurām 41 sekundi spēlēja vairākumā. Latvietis veica divus metienus pa vārtiem, kā arī izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus.

Uzvarētāju rindās šajā mačā divus vārtus guva Valteri Filipula, bet pa vienam precīzam metienam Entonija Boviljē un Keisija Sizikasa kontā. Tikmēr “Senators” sastāvā vārtus guva Breidijs Tkačaks un Oskars Lindbergs.

Latviešu uzbrucējs Balcers šosezon 23 spēlēs izcēlies ar 7 (4+3) punktiem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -4. Latvietis šosezon nopelnījis arī četras soda minūtes un kopumā izpildījis 32 metienus pa vārtiem.

Nākamo spēli “Senators” aizvadīs pēc Latvijas laika naktī uz svētdienu plkst. 2:00, kad viesos spēkosies ar Bostonas “Bruins”.