Balcers: Būtu ideāli, ja Hārtlijs paliktu ar izlasi

Rūdolfs Balcers, sportazinas.com
Foto: Edijs Palēns/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers pēc mūsu noslēdzošā mača pasaules čempionātā pret Norvēģijas izlasi, skaidroja, ka viņam īpašas sajutas spēle pret norvēģiem nav radījusi. Kā zināms, Balcers jau junioru gados devās uz Norvēģiju, no kurienes arī vēlāk devās uz Ziemeļameriku un nonāca Nacionālajā hokeja līgā.

“Nē, parasta komanda,” sarunā ar “LA.lv” stāsta Balcers. “Tāpat kā Ronim (Ronaldam Ķēniņam) spēlēt pret Šveici – viņš zina pāris cilvēkus, bet izej laukumā un pretī ir komanda, tur nav draugu.”

“Labi cīnījāmies, parādījām, ka varam spēlēt intersantu hokeju,” aizvadīto čempionātu raksturoja Otavas “Senators” uzbrucējs. “Bet ar visiem bija līdzīgas spēles, likām lielajiem dažbrīd uztraukties. Krievus varējām aizķert, zviedrus. Žēļ, ka nesanāca. Galvenais uzdevums bija ceturtdaļfināls un to nepiepildījām. Ir lietas, ko varam paņemt uz nākamo gadu, ir lietas, pie kā jāpiestrādā, bet kopumā ar katru gadu progresējam. Būtu ideāli, ja Hārtlijs paliktu ar izlasi.”

Jautāts izcelt kādu no komandas biedriem Balcers atzīmēja otru latvieti no NHL: “Bļugeram bija labs turnīrs, katrā iemetienā bija laukumā, aizsardzībā labi spēlēja. Viņš dara melno darbu, varbūt statistika – punkti nebija tik daudz, bet viņš bija ļoti vajadzīgs spēlētājs.”

Latvijas izlase otrdien savā noslēdzošajā pasaules čempionāta mačā ar 4:1 pārspēja Norvēģiju, bet jau iepriekš vienība bija zaudējusi cerības sasniegt ceturtdaļfinālu. Komanda planētas meistarsacīkstes noslēgusi desmitajā vietā.

Hārtlijs: Mans mērķis ir pārstāvēt Latviju 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par