Balcers debijas sezonā piedalīsies AHL Zvaigžņu spēlē

balcers, sportazinas

Sanhosē ‘’Barracuda’’ latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers šajā nedēļas nogalē piedalīsies Amerikas Hokeja līgas () Zvaigžņu spēlē, kurā aizstās savainoto Endrjū Mandžiapani.

Balcers tikai šoruden debitēja AHL, taču savā debijas sezonā viņš ir kļuvis par komandas uzbrukuma līderi. Ar 38 spēlēs savāktiem 26 (8+16) punktiem latviešu uzbrucējs šobrīd ir ‘’Barracuda’’ rezultatīvākais hokejists, kas ir 14. labākais rādītājs līgā starp debitantiem.

Uzaicinājumu piedalīties Zvaigžņu spēlē Balcers saņēma pēc tam, kad savainojumu guva Endrjū Mandžiapani. 20 gadus vecais Balcers Zvaigžņu spēlē, kurā piedalīsies 48 hokejisti (katras komandas sastāvā piedalīsies 12 spēlētāji, no kuriem divi būs vārtsargi), pārstāvēs Klusā okeāna divīzijas komandu, kuras sastāvā ir iekļauts arī viņa komandas biedrs – vārtsargs Antuāns Bibo.

AHL Zvaigžņu spēle norisināsies šis nedēļas nogalē (28. un 29. janvāŗi). Tā tiks aizvadīta līdzīgā formātā, kādā pēdējos gados tiek aizvadīta NHL Zvaigžņu spēle, komandām savā starpā izspēlējot miniturnīru.

Pirms diviem gadiem AHL Zvaigžņu spēlē piedalījās latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.

AHL ziņo, ka kopš 1995. gada no AHL Zvaigžņu spēļu dalībniekiem 93% hokejistu ir nonākuši līdz Nacionālajai hokeja līgai.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par