Balcers gūst uzvaras vārtus “Sharks” sezonas atklāšanas mačā (VIDEO)

17/10/2021 07:56
Rūdolfs Balcers un Nīls Pionks

Aizvadītajā naktī savu pirmo spēli jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā aizvadīja latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks”, kas mājās ar rezultātu 4:3 pārspēja Vinipegas “Jets”.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 36 sekundes, kurās divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu (0). Rūdolfs guva “Sharks” ceturtos uzvaras vārtus pēc Timo Meiera un Tomasa Hertla piespēlēm. Iepriekš Rūdolfs aizvadīja visai veiksmīgu pirmssezonas posmu, četrās pārbaudes spēlēs gūstot vienus vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultātu pirmā perioda piektajā minūtē atklāja Pjērs Lūks Dubuā, bet otrās trešdaļas ievadā “Jets” spēja dubultot pārsvaru, mazākumā vārtus gūstot Endrjū Kopam. Taču turpinājumā “Sharks” spēja lauzt spēles gaitu, ne vien izlīdzinot rezulātu, bet arī izvirzoties vadībā ar divu vārtu pārsvaru – otrajā periodā vārtus guva Endrjū Kogliano un Džaspers Veterbijs, bet noslēdzošajā trešdaļā ar goliem izcēlās Tomass Hertls un Rūdolfs Balcers. “Jets” vienus vārtus spēja atspēlēt, taču tas neglāba viņus no zaudējuma viesos ar 3:4.

“Sharks” ar diviem punktiem ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, taču jāņem vērā, ka Sanhosē ir viena no divām konferences komandām, kas līdz šim paspējusi aizvadīt tika vienu maču. Nākamo spēli Balcers un “Sharks” aizvadīs trešdien, 20.oktobrī, plkst. 02:00 pēc Latvijas laika lūkojot viesos pārspēt Monreālas “Canadiens”.