Balcers gūst savus trešos vārtus NHL (VIDEO)

19/02/2019 06:28

Rezultatīvā cīņā šonakt ar trešajiem vārtiem savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā izcēlies Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Otavas “Senators” viesos ar 7:8 atzina vietējās Čikāgas “Blackhawks” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs šonakt laukumā kopumā pavadīja 10 minūtes un 43 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem un bloķējot vienu pretinieku raidījumu. Tāpat latvietis nopelnīja arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Kopumā šajā sezonā Balcera rēķinā 16 spēlēs trīs precīzi raidījumi un tikpat rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultāts tika atklāts jau trešajā minūtē, kad “Senators” guva uzreiz divus vārtus pēc kārtas, sākumā Bobijam Raienam panākot 1:0, bet turpinājumā Balceram rezultāta starpību dubultojot – 2:0.

Tomēr nākamo divarpus minūšu laikā mājiniekiem izdevās atgūtiem un pēc diviem Aleksa Debrinkata precīziem raidījumiem jau neizšķirts – 2:2.

Otavietis Kolins Vaits gan uz brīdi vieniem atguva vadību (3:2), tomēr līdz 15. minūtes noslēgumam čikāgieši spēja gūt trīs vārtus pēc kārtas, iegūstot divu precīzu raidījumu handikapu – 5:3.

Arī tas pirmajā periodā nebija viss – 18. minūtē savu vārdu teica viesu snaiperis Marks Stouns (4:5).

Otrās trešdaļas ievadā Vaits uz tablo atgrieza neizšķirtu (5:5), taču “Sens” atkal nepadevās perioda turpinājums, mājiniekiem tajā atgūstot divu vārtu pārsvaru (7:5) un Debrinkatam izceļoties ar hat-trick.

Noslēdzošajā periodā “Blackhawks” ātri panāca trīs vārtu pārsvaru (8:5), turpinājumā lai arī kā cenšoties (viesi atguva divus vārtus (7:8)), tomēr “Senators” piedzīvojot sakāvi aizraujošā mačā – 7:8.

Līdz ar šo zaudējumu ar 59 spēlēs iekrātiem 49 punktiem “Senators” arvien “nostiprinājās” NHL turnīra tabulas pēdējā pozīcijā.

Nākamajā spēlē Otavas klubs viesosies Ņūdžersijā, kur naktī uz 22. februāri eksaminēs vietējo “Devils” vienību.