Balcers izpilda izcili precīzu metienu un gūst pirmos vārtus sezonā (VIDEO)

21/02/2021 07:29

Pateicoties latviešu hokejista Rūdolfa Balcera gūtajiem vārtiem aizvadītajā naktī uzvaru izcīnījusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks”, kas ar rezultātu 5:4 apspēlēja Sentluisas “Blues”.

Balcers guva komandas trešos vārtus otrā perioda sākumā. Viņš atradās vārtu priekšā un pēc lieliskas Tomāša Hertla piespēles izdarīja asu un precīzu metienu, raidot ripu labajā vārtu stūrī un panākot 3:0. Viņš arī labi pacīnījās vārtu priekšā, kad “Sharks” pēdējā periodā guva uzvaras vārtus (5:4).

Balcers bez izmaiņā spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā ar Hertlu un Timo Meieru, laukumā pavadot 15 minūtes un 23 sekundes. Šajā laikā viņam viens vārtu guvums, divi metieni pa vārtiem, viens bloķēts metiens un pozitīvs lietderības koeficients +2. 23 gadus vecajam uzbrucējam tā bija sestā spēle šosezon, kā arī pirmais vārtu guvums. Viņam kopumā izdevies iekrāt divus punktus, jo iepriekš vienā no mačiem latvietis atdeva arī rezultatīvu piespēli.

“Sharks” komandā pret “Blues” pirmos divus vārtus guva Evanders Keins un Logans Kutūrs, kas ļāva pirmās 20 minūtes noslēgt ar 2:0 pārsvaru. Otrais periods bija notikumiem bagāts, jo Balcers panāca 3:0, taču pēc vienas minūtes Breidens Šens vienus vārtus atguva (3:1). Patriks Marlo mazliet vēlāk palielināja pārsvaru (4:1), taču Sentluisa otrā perioda otrajā pusē iemeta trīs golus pēc kārtas, ar precīziem metieniem izceļoties Zekam Senfordam, Raienam O’Railijam un Džordanam Kiro (4:4). Noslēdzošajā trešdaļā Kutūrs guva savus otros vārtus un atnesa “Sharks” uzvaru, turklāt tobrīd vārtu priekšā labi pacīnījās Balcers, kurš apgrūtināja pretinieku vārtsargam redzamību, tādējādi palīdzot ripai nonākt vārtos.

Nākamo spēli “Sharks” aizvadīs 23. februārī, plkst. 5:30 savā laukumā tiekoties ar Minesotas “Wild”.