Balceram liels spēles laiks vairākumā, “Senators” pārspēj “Rangers” (VIDEO)

04/04/2019 08:31

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcers pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas komanda (NHL) Otavas “Senators” viesos ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Balcers šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Tāpat latviešu uzbrucējs uzspēlēja četras minūtes un deviņas sekundes skaitliskajā vairākāmumā, kā arī deviņas sekundes skaitliskajā mazākumā.

Pirmā perioda vidū vienas minūtes un 15 sekunžu laikā “Senators” rindās divus vārtus guva Bobijs Raines un Zaks Smits – 2:0. Spēles otrā nogriežņa sākumā Braidijs Tkačuks trīskāršoja pārsvaru, bet mājiniekiem Liass Andersons ātri vienus vārtus atguva – 3:1.

Trešajā nogrieznī Braiens Gibons piecas minūtes un divas sekundes pirms mača pamatlaika beigās guva “Senators” ceturtos vārtus.

“Senators” tā bija sestā uzvara pēdējos 10 mačos, bet “Rangers” piedzīvoja otro sakāvi pēc kārtas. Nākamo spēli otavieši aizvadīs naktī uz piektdienu, kad viesos tiksies ar Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres”.