Balcers NHL atgriežas ar negatīvu lietderības koeficientu un zaudējumu

03/01/2020 08:20

Aizvadītajā naktī savu pirmo spēli šosezon Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Latvieša pārstāvētā Otavas “Senators” savā laukumā ar 3:6 (2:1, 0:4, 1:1) kapitulēja Floridas “Panthers” komandai.

Balcers šajā mačā uz ledus atradās 13 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1 un uzspēlēja divas minūtes un divas sekundes skaitliskajā vairākumā.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē Jevgēņijs Dadonovs izvirzīja vadībā viesus, bet deviņas minūtes vēlāk Tailers Eniss panāca neizšķirtu. 16. minūtē Kriss Tīrnijs jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

Otrajā trešdaļā viesi guva četrus bezatbildes vārtus, kad 11. minūšu laikā pa reizei precīzi bija Dadonovs, Noels Akjari, Franks Vatrano un Koltons Skevjērs. Noslēdzošajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem  – “Senators” rindās izcēlās Konors Brauns, bet “Panthers” sastāvā precīzs bija Džonatans Iberdo.

Jau ziņojām, ka Otavas komanda vakardien uz NHL izsauca Balceru, kurš 19 nospēlētājos mačos Amerikas hokeja līgā (AHL) bija sakrājis astoņu vārtus un 16 piespēles.

Nākamo spēli “Senators” aizvadīs 5. janvāri pulksten 2:00 pēc Latvijas laika, kad savā laukumā uzņems Tampabejas “Lightning”.

Otavas “Senators” – Floridas “Panthers” 3:6 (2:1, 0:4, 1:1);

Bostonas “Bruins” – Kolumbusas “Blue Jackets” 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Bufalo “Sabres” – Edmontonas “Oilers” 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) – pagarinājumā;

Monreālas “Canadiens” – Tampabejas “Lightning” 1:2 (1:2, 0:0, 0:0);

Ņujorkas “Islanders” – Ņūdžersijas “Devils” 1:2 (0:0, 1:1, 0:1);

Pitsburgas “Penguins” – Sanhosē “Sharks” 2:3 (1:2, 1:0, 0:0, 0:1) – pagarinājumā).