Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

27/09/2021 08:29
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”.

Balcers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretnieku vārtiem, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Latvietis darbojās vienā virknējumā kopā ar amerikāņiem Niko Bonino un Kevinu Labanku. Latviešu uzbrucējs guva vienības trešos vārtus, trešajā trešdaļā izlīdzinot spēles rezultātu. Savukārt rezultatīvu piespēli viņš ieguva “Sharks” otrajā golā, kad precīzs bija uzbrucējs Tristens Robinss.

Tikmēr aizvadītajā naktī “Sharks” aizvadīja dueli arī pret Vegasas “Golden Knights”. NHL vienībām pārbaudes spēlēs šī ir ierasta prakse, ka vienība tiek sadalīta divās komandās, pārbaudot arī vairākas tuvākās rezerves. Šajā mačā ar rezultātu 4:2 virsroku guva “Sharks”. Balceram šī būs ceturtā sezona NHL. Viņš NHL piedalījies 92 spēlēs, kuru laikā sakrāti 34 (14+20) punkti.

Tikmēr Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” izbraukumā ar rezultātu 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) zaudēja NHL jaunpienācējai Sietlas “Kraken”, kas aizvadīja savu vēsturē pirmo pārbaudes spēli. Šilovs pirmajā periodā palika “sausā”, bet otrajā ielaida trīs vārtus. Laukuma pavadītajos divos periodos viņš neitralizēja 24 pretinieku metienus. Trešajā periodā vārtos stājās Spensers Mārtins.

Savukārt Bostonas “Bruins” pieteikumā nebija uzbrucēja Eduarda Tralmaka, bostoniešiem viesos ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarot Vašingtonas “Capitals”. NHL regulārais čempionāts sāksies 12.oktobrī.