Balcers nopelna “-1” komandas panākumā (VIDEO)

16/02/2021 08:02
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” (6-8) ar 3:2 pārspēja Anaheimas “Ducks” (6-10) hokejistus.

Balcers darbojās otrajā virknējumā kopā ar Tomāšu Hertlu un Timo Meieru. Viņš uz ledus pavadīja 14 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja pretinieku metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koefientu (-1).

Jau spēles 50. sekundē vārtus guva “Ducks” spēlētājs Sems Stīls, bet pirmā perioda vidū vairākumā precīzs bija Džons Lenards, panākot neizšķirtu. Cīņas otrajā trešdaļā “Sharks” vēl divas reizes pārspēja “Ducks” vārtsargu, kad veikmsīgi bija Kevins Labanks un Logans Kutūrs.

Tikmēr trešo periodu ar precīzu metienu iesāka Anaheimas vienība, kuras labā vārtus iemeta Maksime Komtoiss. Spēles turpinājumā rezultāts nemainījās un “Sharks” pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Šobrīd Rietumu divīzijā “Sharks” vienība ieņem sesto pozīciju, bet “Ducks” atrodas šīs pašas divīzijas piektajā vietā.