Balcers nopelna noraidījumu “Senators” fārmkluba uzvarā AHL mačā

21/01/2020 00:22

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā nopelnīja divas soda minūtes, taču Belevilas “Senators” viesos svinēja uzvaru.

Belevilas “Senators” AHL mačā izbraukumā ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Rokfordas “IceHogs”.

Balcers pirmā perioda sākumā nopelnīja divas minūtes par pretinieka klupināšanu. Vēl viņa kontā divi metieni pa vārtiem un neitrāls +/- rādītājs.

Rezultātu 24.minūtē vairākumā atklāja Džošs Noriss, 43.minūtē “golu” iemeta Alekss Formentons, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk galarezultātu 3:0 sasniedza Džozefs Labeits.

Austrumu konferencē ar 54 punktiem 42 “Senators” pakāpusies uz trešo vietu.

Jau ziņots, ka Balcers pirms Nacionālas hokeja līgas (NHL) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma kopā ar vēl diviem uzbrucējiem Dreiku Betersonu un Filipu Hlapīku no NHL kluba Otavas “Senators” tika nosūtīts uz AHL. Savukārt Otavas klubs nākamo NHL maču aizvadīs vien 27.janvārī.

Balcers izsaukumu uz NHL izpelnījās gada sākumā, šajā laikā aizvadot septiņas spēles, kurās veica vienu rezultatīvu piespēli un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Balcers pirms 2019./20.gada sezonas sākuma pārbaudes spēlē guva traumu, kā rezultātā viņš sezonu iesāka AHL, kur uzbrucējs pēc traumas izdziedēšanas savās pirmajās 15 spēlēs atzīmējās vismaz ar vienu rezultativitātes punktu, labojot Belevilas “Senators” rekordu. Kopumā šajā laika sprīdī Balcers atzīmējās ar sešiem vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

Uzbrucējs vidēji mačā šosezon AHL čempionātā pirms pirmdienas spēles bija guvis 1,26 punktus, aizvadot 19 spēles. Astoņās no tām viņš atzīmējās ar diviem rezultativitātes punktiem. Tāpat viņš šosezon nopelnīja savu 100.rezultativitātes punktu, kopumā 129 AHL čempionāta spēlēs izceļoties ar 103 punktiem (48+55).

Nākamajā nedēļas nogalē Ziemeļamerikas vadošajās līgās notiks Visu zvaigžņu spēles. AHL zvaigžņu mačā vieta atvēlēta arī Balceram.