Balcers pacīnās vārtu priekšā un iemet pirmo “golu” šosezon (VIDEO)

28/02/2020 07:58

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva savus šīs sezonas pirmos vārtus, kas vienlīdz arī bija Otavas “Senators” uzvaru nesošais “gols”.

“Senators” mājās ar 5:2 (2:0, 0:1, 3:1) uzvarēja Vankūveras “Canucks”.

Pirmos vārtus mačā guva Konors Brauns, kurš paša spēkiem ar ripu tika līdz “Canucks” aizsardzības zonai un no tuvas distances izdarīja metienu, kas bija precīzs. Vien 30 sekundes vēlāk Bobijs Raiens izcēlās ar saviem pirmajiem vārtiem mačā.

16 sekundes līdz otrā perioda beigām Džeitī Millers vienus vārtus atguva, bet noslēdzošās trešdaļas 14.sekundē vārtu priekšā pirmais pie ripas bija Balcers, kurš bija ātrāks par aizsargu un raidīja to vārtos, panākdams 3:1. Īsi pirms perioda vidus Tailers Tofoli pielaboja Millera mestās ripas lidojuma virzienu, savukārt Raiens mača galotnē 19 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus un ar “hat-trick” kaldināja “Senators” uzvaru.

Balcers šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un laukumā pavadīja 12 ar pusi minūtes, no kurām teju minūti nospēlēja vairākumā. Tāpat uzbrucējs izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja metienu, reizi atbruņoja pretinieku un maču noslēdza ar pozitīvu lietderību +2.

Liepājniekam šī šosezon bija vien devītā spēle NHL. To laikā viņš atzīmējies ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Arī iepriekšējā duelī Balcers izcēlās ar rezultativitāti – piespēle.

Savus iepriekšējos vārtus Balcers guva pagājušajā sezonā. Viņš bija precīzs 26.marta spēlē pret Bufalo “Sabres”. Pagājušajā sezonā viņš 36 mačos izcēlās ar pieciem gūtiem vārtiem un deviņām piespēlēm.

“Senators” nākamo spēli aizvadīs 1. martā plkst. 2:00 mājās pret līgas vājāko klubu Detroitas “Red Wings”.