Balcers palīdz kaldināt Sanhosē uzvaru AHL spēlē

10/01/2018 10:03
balcers, sportazinas

Šonakt Amerikas hokeja līgā (AHL) tika aizvadīta viena spēle. Tajā spēkiem mērojās Latvijas malējā uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē ”Barracuda”, kas spraigā cīņā pārspēja Sanantonio ”Rampage” 2:1.

Pirmā spēles trešdaļa aizritēja bez gūtajiem vārtiem, taču tajā divas reizes iespēja spēlēt vairākumā bija ”Rampage”, kas gan savas iespējas neizmantoja. Otrajā spēles nogrieznī rezultātu atklāja Tims Kliftons, kurš vārtus guva pēc 20 gadus vecā Balcera piespēles.

Sanantonio rezultātu izlīdzināja, bet trešajā trešdaļā uzvaru ”Barracuda” izrāva Manuels Vīderers – 2:1. Balcers netika iekļauts starp kādu no trijām spēles zvaigznēm.

Latvietis sev atvēlētajā laikā vienu reizi uzmeta pa vārtiem, nopelnīja vienu rezultativitātes punktu, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta plus viens.

Latviešu uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis septiņus vārtus, veicis 17 rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu mīnus seši. Ar 24 punktiem viņš ir rezultatīvākais savā komandā, bet līgas debitantu vidū ieņem 11.vietu.

Savukārt turnīra kopvērtējumā ”Barracuda” ieņem septīto vietu astoņu komandu starpā Klusā okeāna divīzijā. Šī vieta gan ātri var mainīties, jo divīzijā pirmo un pēdējo vietu šķir tikai trīs punkti.